MHP’li Bülbül’den kongrede sert sözler

MHP Adapazarı İlçe Başkanı İsmail Küçük, kongrede tekrar seçilerek güven tazeledi. Kongrede konuşan İl Başkanı Levent Bülbül, “Dün başbuğun düşmanı olup bugün genel başkanımıza düşmanlık yapanlara bu hareket hesap soracaktır” dedi.

MHP Adapazarı İlçe teşkilatının 4. Olağan Kurulu Orhangazi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Mevcut başkan İsmail Küçük’ün tek aday olarak katıldığı kongrede 400 delege oy kullandı. Küçük, bir kez daha ilçe başkanı seçilerek güven tazeledi. Kongreye MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak, MHP Sakarya Milletvekili Zihni Açba, İl Başkanı Levent Bülbül ve partililer katıldı.
PARSAK DA KATILDI 
Divan başkanlığını MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak’ın yaptığı kongrede MHP’liler her bir ağızdan Mehmet Akif Ersoy’un eserinde yer alan ?Öğrenci Andı?nı okudu. İlçe Başkanı İsmail Küçük yaptığı konuşmada, ?Varlığımız Türk varlığına armağan olsun. Ne mutlu Ülkücülerime, ne mutlu MHP’ye ve ne mutlu Türkiye’m diyene? dedi. Ülkücülerin kararlılıkla yoluna devam ettiğini söyleyen İl Başkanı Levent Bülbül ise konuşmasında şunları kaydetti:
DAVAMIZI MI SATTIK? 
Allah’ın izniyle, dün başbuğun düşmanı olup bugün genel başkanımıza düşmanlık yapanlara bu hareket hesap soracaktır. Herkes zamanına dönsün. Ailesinin reisine hakaret eden bir ailenin ayakta durması mümkün değil. Herkes bu yanlıştan dönsün. Bugünkü Anayasa referandumunda biz evet dediğimiz için AKP’lileşecek miyiz?  Buna ihtimal veriyor musunuz? Biz bu koltukları işgal ediyoruz diye şahsiyetimizi mi sattık, davamızı mı sattık. Allah inanmadığımız bir şeye destek olmaya nasip etmesin.
16 NİSAN ÖNEMLİ 
MHP Sakarya Milletvekili Zihni Açba ise, ?16 Nisan Türkiye açısından önemli bir tarih. Türkiye Cumhuriyeti var olduğu sürece MHP ve Ülkücü hareket de var olacaktır. Milliyetçi Hareket Partisi Bugün itibari ile hükümeti Türkiye Cumhuriyeti hükümeti olarak görüp, yanlışlara yanlış doğru olanları da doğru olarak görecektir? şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir