Sakaryaspor Etkili Oyun ile Deplasmanda 3 Puan aldı

Sakaryaspor Etkili Oyun ile  Deplasmanda 3 Puan aldı

Orhangazi ilçe stadında 15:00’da karşılaşma Orhangazispor’un başlama vuruşuyla başladı.

 

2.dakikada rakip kalenin sol çaprazından tehlikeli bir noktadan serbest vuruş kullandık. Güzel bir atak organizasyonunda son top coşkunla buluşmadı. bu pozisyondan yararlanamadık.

 

8.dakikada fatih sol kanattan taşıdığı topu çoşkunla buluşturdu fathin bindirmesini gören çoskun çok iyi bir arapas çıkardı ancak fatih kaleciyle karşı karşıya kalabileceği pozisyonda topun kontrolünü sağlayamadı.

 

15.dakikada kalemizde etkili oldular ortasahadan kendi taşıdığı topu ceza yayına kadar getiren Volkan ceza çizgisinden istediği vuruşu yapamadı ve bu pozisyondan yararlanamadılar.

 

20.dakikada sağ kanattan altuğun ortasında kafalardan seken topu arka direkte Erçağ kaleye gönderdi erçağın kafa vuruşunda top üst ağlarda.

 

25.dakikada fatih oyunun yönünü değiştirdi ve en soldan en sağdaki erçağa topu aktardı. Erçağ bir rakibini çalımladı ve kaleyi karşıdan gören noktadaki Serdar’a topu iletti Serdar’ın vuruşunda kaleci başarılı oldu.

 

30.dakikada Fatih özçelik sol kanattan çok iyi ilerledi. 3 kişiyi de safdışı bıraktı ve ortasını açtı. Coşkunun kafa vuruşu direğin yanından dışarı gitti.

 

39.dakikada Talha sağ kanatta yerde kaldı.. Serbest vuruşu kullanmak üzere topun başına geçti. Talha’nın ortasında Zaferin kafa vuruşu auta çıktı

 

42.dakikada Coşkun Yılmaz yüksek topu iyi kontrol etti sol kanatta topu çok iyi saklayan coşkun. bindirme yapan fatihin koşu yoluna pasını attı. Fatih kaleciyle karşı kaşrıya kaldı ancak öncesinde hakemin bayrağı kalktı. ofsayt

 

44.dakikada sol kanattan köşe vuruşunu kullanmak üzere Serdar Ümit Deniz topun başına geçti. Serdarın ortasında Zafer kafa vuruşunu yaptı ve kalecinin de müdahalesine rağmen top ağlarla buluştu.

 

İlk yarının sonuna 1 dakikalık ek süre verildi. bu bir dakikada da gol sesi çıkmadı ve soyunma odasına bir farklı üstünlükle gidiyoruz.

 

48.dakikada fatih sağ kanattan coşkuna ortaladı coşkun topu altuğun önüne indirdi. Altuğ bu topa istediği gibi vuramadı.

 

54.dakikada coşkun yılmaz rakibine yaptığı hamle sonrası sarı kart gördü.

 

57.dakikada sol kanattan köşe vuruşunu kullanmak üzere topun başına serdar ümit denizgeçti. Serdar’ın ortasında kafalardan seken top sağ kanatta erçağda kaldı erçağ çok iyi ortaladı ve coşkun arka direkte topu ağlarla buluşturdu.

 

64.dakikada yine köşe vuruşunun başına Serdar Ümit Deniz geçti. Serdar’ın ortasında coşkun kafayı vuran isim oldu ve top ağlarla buluştu.

 

66.dakikada ortasahanın az ilerisinde Fatih Özçelik kalecinin önde olduğunu gördü ve  vuruşunu yaptı. Kaleciyi de aşan top üst direkten dışarıya çıkıt. 4. gole çok yaklaştık.

 

78.dakikada ilk oyuncu değişikiliğimizde Altuğ yerini Ferhat’a bıraktı.

 

80.dakikada Ferhat kendi taşıdığı topta ceza yayından kaleyi gördü. Bu top direğin dibinden dışarı çıktı.

 

81.dakikada sağ kanatta ferhat’ın içeriye çevirdiği top kaleciden sekti. Seken topu coşkun tamamlamak istedi. coşkunun vuruşu direkten döndü.

 

82.dakikada ikinci oyuncu değişikliğimizde 2 golümüzün sahibi coşkun Yılmaz oyun alanının kenarına gelirken yerine Mümin Aysever oyuna dahil oldu.

 

84.dakikada rakip defansın hatalı pasında mümin araya giren isim oldu. Mümin’in şutu kalecinin kucağında kaldı.

 

87.dakikada üçüncü ve son oyuncu değişikliğimizde Enes Ata Fatih Özçelik’in yerine oyuna girdi.

 

ikinci yarının sonuna uzatma eklenmedi ve 3 gollü net bir 3 puanla evimize dönüyoruz.

 

Kaynak:sakaryaspor.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir