Akyazı’da Partilerin ilçe başkanları buluşması

Akyazı’da bulunan 4 Siyasi parti başkanları bir araya gelerek yapılacak olan Referandumun ilçede kardeşlik ortamında geçirilmesi konusunda bir araya geldiler

Ak parti ilçe Başkanı Feyzi Bora, CHP ilçe Başkanı Recep Furuncuoğlu, MHP ilçe Başkanı Ali Doğan Eroğlu ve Saadet Partisi ilçe Başkanı Selman Demirtaş bir araya gelerek önümüzdeki referandum sürecinin kardeşlik ortamında geçirilmesi adına istişarelerde bulundular.

 

Ak Parti, CHP, MHP ve Saadet Partisi ilçe başkanları yaptıkları toplantıda ülkemizin çok önemli süreçlerden geçtiği bir dönemde yapılacak referandum oylaması sürecin de kardeşlik ortamının muhafaza edilmesi hakkında mesaj verdiler. Farklı düşüncelere saygılı davranılarak sürecin herhangi bir olumsuzluğa meydan vermeden tamamlanması adına ortak bir iradenin ortaya koyulması kararı alınarak Akyazı’nın güncel sorunları ile alakalı değerlendirmeler yaptılar.

 

Ak Parti ilçe Başkanı Feyzi Bora ilçede kurulacak Fakülte ile alakalı bilgilendirmede bulunurken. Toplantıların belli aralıklarla tekrar edilmesi kararlaştırıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir